Jak zmniejszyć małe blizny pooperacyjne?

Witam, chciałam zapytać czy aby zmniejszyć małe blizny pooperacyjne muszę kupować drogie preparaty, czy wystarczy np. maść na bazie pięciornika?

Można również w gabinecie medycyny estetycznej zastosować na blizny lasery, peelingi medyczne, mikrodermabrazję, ale najpierw należy zgłosić się na konsultacje i lekarz dobierze odpowiednią terapię.