Jak zmniejszyć wielkość kłykcin?

Witam przychodzę tutaj z zapytaniem odnośnie wirusa HPV. Mam 18 lat i nigdy nie współżyłam płciowo. W czerwcu tego roku zakończyłam proces szczepienia przeciwko wirusowi HPV. Ostatnio byłam na pierwszej wizycie u ginekologa i zauważyła u mnie małe zmiany w postaci kłykcin konczystych. Zaproponowala mi usuwanie laserowe, ale dopiero w marcu 2021 ze względu na zalecane 8miesiecy przerwy dla organizmu po szczepionce przeciw HPV. Tu pojawia się moje pytanie czy mimo szczepienia klykciny wskazują na to że jestem nosicielka wirusa HPV I czy mogę do czasu usunięcia klykcin kogoś zarazić? Czy mogę jakos zmniejszyć poprzez stosowanie maści wielkość kłykcin? Dziekuje I pozdrawiam

Lekarz mógł się pomylić :) Jeżeli jednak ma rację to kłykcinami mogła się pani zarazić od partnera podczas pieszczot seksualnych bez penetracji lub sama od siebie przenieść wirusa HPV np z dłoni gdyby miała pani na rękach kurzajki. Do czasu wyjaśnienie proszę unikać bezpośredniego kontaktu swoich narządów płciowych ze skórą partnera. Tzn pieszczoty przez ubranie :)