Jak zniwelować opuchliznę po aplikacji kwasu hialuronowego pod oczy?

Witam Dwa dni temu zrobilam kwas hialuronowy pod oczy niestety pod jednym okiem jest opuchlizna i nie wyglada to zbyt dobrze czy to normalne i czy poge cos zrobic aby opuchlizna zeszla Pozdrawiam

To normalne kwas hialuronowy chłonie wodę i do kilku dni opuchlizna po zabiegu może się utrzymywać. Jednak jeśli cokolwiek Panią niepokoi należy skonsultować się u lekarza wykonującego zabieg.