Jak zredukować moje rozstępy?

Witam, Pojawiły mi się rozstępy w różnych miejscach, są one jeszcze świeże, dopiero co wyszły. Czy maści na blizny mogą pomóc na tym etapie w redukcji ww. rozstępów? Pozdrawiam

Dzień dobry.
Proponuję udać się do gabinetu medycyny estetycznej na konsultacje. W przypadku świeżych blizn efekty zabiegów medycyny estetycznej są dobre. Maści na blizny przeznaczone się do blizn.
Pozdrawiam serdecznie.