Jak zrozumieć wynik cholesterolu całkowitego?

Witam Mężczyzna 35 lat proszę o interpretację wyników cholesterol całkowity 184,hdl-31,ldl-127,20 tgl-129, aiat-22,10 aspat-17,40 gamma gt-46 ,tsh-1,260 przy diecie NALFD wątroby oraz pojawiło się przy wprowadzeniu diety niskie cisnienie krwi 110\60 czasem 101\58 leczę się na niealkoholowe stłuszczenie wątroby badanie wykonane elastografia2017r oraz echo serca wykonane 2016r nic nie wykazało leki eseliv oraz ostopest plamisty,wzrost 180,waga 94kg morfologia krwi ok dziękuję pozdrawiam

Bez podania jednostek miar w jakich zostały wykonane badania i norm wyników (każde laboratorium z reguły ma inne) nikt Panu nie zinterpretuje podanych wyników badań. Proszę zawsze je podawać obok wyników.
Jeśli wyniki są w standardowych jednostkach i normach to w wynikach tych badań nie widzę nic niepokojącego.