Jak zwalczyć stres przed dyskoteką albo imprezą?

Witam. Jestem nieśmiałą osobą chociaż w codziennym życiu sobie z tym radzę. Najgorzej się stresuje podczas imprez zwlaszcza gdy jest halas np. w dyskotece. Wtedy wogole nie mogę się odprężyć kule siębw sobie. Nie chcę odmawiać znajomym ciągle bo robię z siebie dziwaczkę. Jak zwalczyć stres przed dyskoteką albo imprezą?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam, warto byłoby przyjrzeć się temu problemowi wspólnie z psychologiem, przyczyny Twojego stresu mogą być najróżniejsze i jeśli udałoby się je zidentyfikować, znaleźlibyście klucz do jego rozwiązania :) powodzenia, pozdrawiam

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pani pytanie. Czy chodzi o sam hałas na dyskotece, czy o liczbę osób panią otaczających? Jeżeli problem poważnie utrudnia pani funkcjonowanie zachęcam do konsultacji psychologicznej podczas której wspólnie ze specjalistą przyjrzy się pani swoim reakcją. Psycholog zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.