Jaką formę zabezpieczenia wybrać podczas przyjmowania leków od psychiatry?

Witam, mam pytanie do ginekologa. Ostatnio dowiedziałam się, że mam depresję. Długo kiwałam się z takim stanem i nie miałam pojęcia że to, to. Teraz jestem na dobranych przez psychiatrę lekach i jest dużo lepiej. W przeszłości zdarzało mi sie brać tabletki antykoncepcyjne. Dowiedziałam się, że mogą one wspomagać zaburzenia typu depresja, zaburzenia nastroju i inne podobne. Od kiedy poprawił mi się nastrój mam również większą ochotę na seks. Pozostaje pytanie o formę zabezpieczenia. Jakie środki są polecane dla takich osób? Jaki środek nie powoduje obniżenia nastroju/nie nasila zaburzeń jakie już są?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Pozwoliłam sobie odpowiedzieć na Pani post.

Aby zaordynować efektywny/spełniający Pani oczekiwania farmaceutyk, jest potrzeba osobistej konsultacji ginekologicznej, szczegółowego wywiadu oraz wglądu w zleconą farmakoterapię, z powodu stanu depresyjnego.

Z mojej strony, inspirowałabym Panią (do rozważenia) podjęcie psychoterapii, równolegle z farmakoterapią, co byłoby dla Pani, efektywną/komplementarną formą terapii.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam
Zachęcam do nauki metody angielskiej:
psnnpr.com
Uczę jej - gdyby była Pani zainteresowana możemy się umówić na naukę razem i/lub sesję psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman
tel. 51314 3368