Jaka ilość zabiegów laserowych laserem Vasculight jest potrzebna, aby było widać efekty?

Robilem 3 zabiegi laserowe laserem vasculight potem przerwalem na 9 tygidni bo nie chcialem ribic na tych upalach no i teraz jestem po 4 nie widze bardzo efektow czy to za malo czy za to ze przerwalem ? I wczesnniejsze zabiegi mi nic nie daly?

Ilość potrzebnych zabiegów zależy od nasilenia zmian, umiejętności lekarza wykonującego zabiegi, procesu gojenia, stosowania się do zaleceń pozabiegowych. Sugeruję Pana wątpliwości wyjaśnić z lekarzem, który wykonuje u Pana zabiegi.