Jaka jest przyczyna bólu brzucha u 27-latki?

Dzień dobry! W lutym zaczął mnie boleć brzuch, tak w obrębie niższym, aż do podżebra, ale tylko po lewej stronie. Promieniuje mi do pleców i nóg. Minął mi, wrócił w Wielkanoc. Potem znowu minął i wrócił teraz. Czasem pod tym żebrem czuję jakby kilkusekundowe pulsowanie. Do tego na początku maja pojawiła się u mnie duszność. Towarzyszy mi od tamtej pory nieustannie, i w spoczynku, i w wysiłku. Czasem mam wrażenie, jakbym miała na płucach „klatkę”. Zrobiłam badania, krew w porządku, mocz też, tylko mam liczne pasma śluzu. Lekarz rodzinny stwierdził u mnie nerwicę. Czy to możliwe? Jestem trochę hipochondrykiem i naczytałam się w Internecie, że to może być tętniak aorty brzusznej, ale jestem młoda, nigdy nie paliłam, nie piję. Lekarz mnie obsłuchał, nie nie wykrył, a ja mam wrażenia jakby „bąbelków” przy oddychaniu, do tego flegma mi zalega na gardle. Co to wszystko może oznaczać? Lekarz polecił mi też zbadać tarczycę. Jakie choroby dają takie objawy? Jakie badania jeszcze zrobić? Dziękuję za wszelką pomoc!

Witam, naturalnie mogę to byś objawy nerwicy lękowej czy też hipochondrycznej. To przykre zaburzenie psychiczne i wymaga jak najszybszego podjęcia leczenia. Gdyby Pani zechciała przyjść
do mnie to proszę przynieść wszystkie badania a także wykonać
tzw. sondę żołądka (Gastroenterologia)
Pozdrawiam