Jaka jest przyczyna bólu jajników u 29-latki?

MAM 29 LAT MAM DWOJE DZIECI OD JAKIEGOŚ CZASU BOLĄ MNIE JAJNIKI CZASAMI Z OBU STRON CZASAMI Z JEDNEJ PRAWEJ STRONY A CZASAMI Z LEWEJ CZEŚCIEJ OSTATNIO Z LEWEJ MIESIACZKĘ MIAŁAM NORMALNIE ALE BOL DALEJ JEST ZROBIŁAM TEST WYSZEDŁ NIGATWYNY CO MOZE BYĆ ZA PRZYCZYNA TEGO WIEM ZE MUSZE IŚC DO LEKARZA ALE BOJE SIE PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele , konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proponuje udać sie do lekarza rodzinnego i ginekologa