Jaka jest przyczyna mojego bólu zębów?

Witam od pewnego czasu myślę że z pół roku zmagam się z bólem zębów, dentysta oczywiście odwiedzony nic nie znalazł, myślałam że żeby bolą mnie od 8,okazalo się po wykonaniu zdjęcia rtg że nic nie widać wszystko jest w porządku, dostałam antybiotyk, bóle przeszły, miałam mc spokoju, teraz problem wrócił, i zaczęły mnie boleć górne i Dolne żeby po lewej stronie od 3 i dalej, zrobiony pantograf nie widać nic... Czasami strzela też mi w uchu po tej stronie co bolą mnie zeby, już nie wiem gdzie mam szukać pomocy
KOBIETA, 39 LAT 4 miesiące temu

Najważniejsze jest zdanie o strzelaniu w uchu a dokładniej w stawie. To częsta przyczyna bólu wszystkich zębów. Trzeba zacząć od dokładnej diagnostyki tomograficznej obejmującej stawy oraz prawdopodobnie wykonać szynę relaksacyjną do spania.