Strzelanie szczęki w stawach skroniowo-żuchwowych

Witam mam problem od dluzszego czasu strzela mi szczeka w obydwuch stron przy jedzeniu ziewaniu ogolnie gdy otwieram szeroko usta to cos mi przeskakuje i slychac jak strzela prosze o porade bo niewiem co dalej robic. Magda.

Objawy,które Pani wymienia są związane z dysfunkcją stawu skroniowo-żuchwowego i wymagają leczenia.Proszę poszukać lekarza dentystę ,który specjalizuje się w tym zakresie.Na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie zapewne Pani kogoś takiego znajdzie albo uzyska dane teleadresowe lekarzy z tego zakresu.