Jaka jest przyczyna miesiączki dwa razy w miesiącu?

Witam mam pytanie otóż 4 maja dostałam miesiączkę która nie była obfita ani skąpa trwała ona cztery dni po czym 18 maja znowu dostałam najpierw to było brązowe plamienie a na następny dzień skąpe krwawienie trwające 6 dni Jaka może być przyczyna miesiączki dwa razy w miesiącu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka być może zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa