Jaka jest przyczyna tego, że mam większy obwód prawej łydki i uda?

jaka może być przyczyna tego , że mam większy obwód prawej łydki i uda, większą prawa dłoń, jeśli ból głowy to po prawej stronie, w czasie terapii sterydowej ( zapalenie tęczówki ) większy obrzęk prawego policzka i szyi , powtarzający się ból prawej strony szyi i prawego ucha - lekarz rodzinny stwierdził tylko : "nie wiem" - niepokoi mnie to bo jednak to nie jest normalne i dzieje się od ok. roku. proszę o wskazanie kierunku poszukiwań przyczyny bo to mnie wykańcza psychicznie. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jestvwizyta u internisty i szersza diagnostyka być może endokrynologiczna np akromegalii ale zwykle jest obustronna , warto tez zajrzeć do ortopedy ale ocena ogolnointernistyczna jest na pierwszym miejscu