Jaka jest przyczyna wcześniejszego wystąpienia okresu?

Witam, mam 27 lat, od roku staramy się z mężem o dziecko, w tym czasie doszło do jednego poronienia w 7.tygodniu ciąży (pół roku temu). Leczę się endokrynologicznie, przyjmuję thyrozol, w tym miesiącu zaczęłam również przyjmować suplementy: magnez, cynk i selen (poza kwasem foliowym, który przyjmuję od półtora roku). Przy bardzo regularnych cyklach (28-29dni) tym cyklu dostałam miesiączki na tydzień za wcześnie. Jaka może być przyczyna? Czy zgłosić się do lekarza? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki poziom TSH? Być może warto jest wykonać diagnostyke hormonalna proszę zgłosić się do lekarza ginekologa