Jaka jest przyczyna wysypki na nogach u 30-latki?

Dzień dobry. Miesiąc temu miałam zrobiony kwas tca 15%. Do tej pory moja skóra jest lekko zaczerwieniona , co chwilę występują u mnie uczelnia, raz na twarzy a tak to głównie na ciele.uxywam kremu ciclafate, wody termalnej, avene krem z filtrem 50 i żel do mycia twarzy bioderma. Do tego biorę leki antyhistaminowe. Co mogę jeszcze zrobić.? Każde wyjście na zewnątrz kończy się wysypka głównie na nogach. Bardzo proszę o pomoc. Mieszkam w UK i lekarze nie chcą mi zrobić testów alergicznych. Bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.