Jaka jest przyczyna złego samopoczucia u 19-latka?

Mam 19 lat , bardzo boję się o moj stan zdrowia, jestem od 2 tygodni non stop zmęczony, czuje się źle, mam podkrążone oczy, mam luźne stolce aż po wodniste, Odbiera mi to radość z życia, jestem nieszczęśliwy , przestałem mieć ambicje, Byłem u internisty, morfologia Super , CRP tez , TSH również , elektrolity w normie, cukier w normie (82), EKG też. Ciśnienie i puls też podręcznikowe , 2 dni temu trafiłem na SOR, z powodu zawrotów głowy, zrobili mi Tomografię Komputerową głowy (oczywiście w normie), i morfologię, też super!!! Mocz też jest ok. Niemam pojęcia co się ze mną dzieje Boje się że umieram... Mam różne bóle od glowy po nogę , rękę , oczy, mięśnie... Miewam też skoki temperatury, (37-37,5) Mam straszny lek przed chorobą, często wyszukuje w internecie objawów , wtedy też się strasznie denerwuje ... Mam 178 ważę 72 kg, jem nieregularnie, do tydzień temu był to obiad o 16 i ew. Kanapka o 22/23 w domu, bez śniadania... Często spóźniam się do szkoły. Miewam ataki dusznosci i strachu wymioty, jest mi niedobrze i ściska mnie w brzuchu... Od 5 dni przyjmuje MagneB6, zestaw witamin Centrum ... Są podejrzenia że to nerwica wegetatywna Boje sie, proszę o pomoc... Dodam jeszcze że często się pocę w szczególności ręce są mokre...

Witam,

zachęcam do konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, wskazana jest szczegółowa diagnostyka.
Pozdrawiam serdecznie