Jaka jest szansa na wyleczenie?

Witam.Rok temu miałam robiona kolposkopie i wyszło cin1.Cytologie mam wykonana co pół roku. Z ostatniego badania cytologicznego wyszedł wynik cin 2. Wczoraj miałam robiona kolposkopie i czekam na wynik bad. histopatologicznego. Dzisiaj odebrałam wynik DNA i wykryto genotyp 31. Jak dalej przebiega leczenie i jaka jest szansa na wyleczenie nie ukrywam mam 33 lat i chciałabym zostac jeszcze mama Dziekuje

Dzień dobry, zarówno CIN1 jak i CIN2 są to stany przednowotworowe, jest dość duża szansa, że nie rozwiną się w nowotwór. Proszę uczęszczać na regularne kontrole, aby nie dopuścić do rozwoju raka szyjki macicy. Postępowaniem w tym przypadku jest usunięcie zmiany lub postępowanie wyczekujące.