Jaka jest szansa zajścia w ciąże u osoby po leczeniu nowotworu brodawkowatego?

Witam! Jestem pół roku od operacji usunięcia tarczycy z powodu nowotworu brodawkowatego i biore euthyrox 125 mg, moje okresy przed oparacja były zawsze nie regularne i nie które miesiace skąpe lub tylko plamienia ,nie mogłam zajść w ciąże i stwierdzono PCOS , od operacji okres mam co miesiac , moje pytanie ostatni okres miałam 29 września i trwał do 4 października , bóle owulacyjne miałam 13 października a współżyłam z mężem 10 ,14 ,i 15 października jaka jest szansa ze tym razem sie udalo .Z

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście szansa jest i nikt dokładnie procentowo jej nie określi , proponuje udac się do lekarza ginekologa bez względu na wystąpienie lub nie krwawienia miesiączkowego