Jaka może być przyczyna apatii i zmęczenia?

Witam, od pewnego czasu obserwuję u siebie niepokojące mnie objawy. Mianowicie zrobiłam się bardzo apatyczna, zmęczona, pomimo, że się wysypiam, wypadają mi włosy i jestem bardzo drażliwa, oraz nie mogę zrzucić wagi pomimo stosowania zdrowej diety i ruchu. Zrobiłam podstawowe badania oraz prolaktynę - morfologia wyszła jak najbardziej w normie, jednak niepokoi mnie wynik prolaktyny - wyszedł poniżej normy 75,990 ulU/ml (wartości referencyjne podane na wyniku to 102-496). Czy powyższy wynik jakoś może się łączyć z odczuwanymi przeze mnie objawami? Czy szukać powodów złego samopoczucia gdzieś indziej?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć oznaczenie prolaktyny i udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.