Jaka może być przyczyna bólu kostki podczas chodzenia?

Witam, obudziłam się w zoraj z bólem kostki podczas chodzenia. Był to ból taki lekko kłujący, zawsze mnie bolała gdy chodziłam lub wstawałam z krzesła. Sądziłam ze przez noc mi przejdzie ale nie przeszło. Poszłam dziś do pracy i bolała mnie przy każdym kroku bardziej niż wczoraj. Kostka jest trochę spuchnięta ale nie bardzo. Nigdzie sie nie przewróciłam ani nic. Co to może być za przyczyna ? Co mam zrobić ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego,elewacja i oszczędzanie kończyny,maści przeciwzapalne.
Pozdrawiam

Przyczyną może być przeciążenie. Proszę ochładzać okolicę kostki bocznej (coldpack), i starać się nie prowokować bólu (przynajmniej przez tydzień). Pozdrawiam