Jaka pasta do zębów dla trzylatka?

Jaka pasta do zębow dla trzylatka i jak go przekonać do mycia zębow jak ucieka?

Dziecko można przekonać do codziennych nawyków poprzez zabawę,wybierając pastę kolorową w ładnym opakowaniu zbliżona do smaku,który dziecku odpowiada.

Witam

Najlepszą pastą dla dzieci w wieku między 3 a 6 lat jest stosowanie pasty, ktora zawiera min. 1000ppm fluoru. Z dostępnych past na rynku z takim stężemiem jest np. Colgate Kids.
Jeśli dziecko nie chętnie myje zęby, proszę sprobować je przekonać poprzez zabawę, śpiewanie piosenek związanych z myciem zębów; a najlepiej kiedy cała rodzina myje zęby z nim.

Pozdrawiam
Dr Halina Gabara Bujok