Jaka powinna być temperatura w pochwie po miesiączce?

Witam, chciałam zapytać jaka powinna być temperatura w pochwie po miesiączce? Skończyła mi się w niedziele (2.11), dzisiaj rano moja temperatura wynosiła 36,9. Czy jest to norma?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jest to kwestia osobnicza. Proszę porównać ten wynik ze swoimi poprzednimi, jeśli wcześniej nie robiła Pani takich pomiarów, to temperatura w pierwszym okresie cyklu wynosi mniej więcej od 36,4 do 36,6. Wpływ na podstawową temperaturę ciała ma infekcja, alkohol, stres i leki. Ważny w metodzie termicznej jest skok temperatury, który świadczy o owulacji wówczas temperatura może wzrosnąć o 0,2-0,5 st. i utrzymuje się przez drugą fazę cyklu.
Zapraszam do lektury artykułu na ten temat http://portal.abczdrowie.pl/metoda-termiczna
Pozdrawiam