Jaka technika podniesienia brwi jest najlepsza?

Dzień dobry :) Chciałam dowiedzieć się jaka technika podniesienia brwi jest najlepsze, jeżeli chcę jak najbardziej pomniejszyć moje czoło? Dokładniej chodzi mi o to aby nie podnosić jego linii jeszcze bardziej tylko chcę aby wydawało się mniejsze. Poza tym zależy mi na tym aby blizny po zabiegu były niewidoczne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się do specjalisty chirurgii plastycznej. Po ocenie nieprawidłowości zostaną zaproponowane możliwe formy leczenia.

Witam są metody aby unieść brwi ale jest to bardzo indywidualne. I aby dobrać jak najodpowiedniejszą metodę należy udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po zabiegu nie ma jakichkolwiek blizn,są jedynie ślady po wkłuciu igły, które w ciągu 1-2 dnia się zagoją.