Jaka zmiana w pochwie mogła wystąpić?

Na przedniej ścianie pochwy tuż pod cewka mam "coś" bardzo mocno unaczynione, ma 3 cm. Każdy lekarz mówi co innego, jeden ze to może ropien, inny że torbiel, a inny że groźny guz, którego jak natna to mogę dostać poważnego krwotok. Co to jeszcze może być?

Lek. Michał Lenard

Niestety, przez internet trudno mi odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję zastosować się do zaleceń ginekologów, którzy Panią badali. Pozdrawiam!