Jaki jest koszt usunięcia ósemki w Szczecinie?

Jaki jest koszt usunięcia ósemki w Szczecinie prywatnie.Dziękuję

Lek. dent. MichaĹ WikliĹski

W mojej praktyce w Szczecinie od 160 do 600 zł w zależności od skomplikowania zabiegu.

Cena usunięcia ósemki uzależniona jest od tego jaki to ząb a co za tym idzie jaki rodzaj zabiegu. Jeśli chodzi o dłutowanie zatrzymanych ósemek dolnych koszt ok. 400 zł.
Najlepiej jednak zrobi Pani kontaktując się z konkretnym gabinetem , ceny w różnią się nieco w różnyc gabinetach.