Jaki jest powód pieczenia żołądka u osoby z refluksem żołądkowym?

Witam, cierpie na refluks zolciowy. Okropnie piecze mnie zoladek. Dostalam leki psychotropowe oraz na jelito drazliwe. Nie wiem czy mam isc do innego lekarza. Ciagle piecze mnie zoladwk. Lekarz stwierdzil iz to jest na podlozu psychicznym wiec biore te leki ale pieczenie jest nie do zniesienia

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy, są wskazaniem do podjęcia psychoterapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Proszę nie czekać i pozwolić sobie pomóc, sięgając po potrzebne Pani wsparcie specjalistyczne.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605