Jaki jest powód pojawienia się krągu miedzy łopatkami?

Witam, zauważyłam, że pomiędzy łopatkami, po lekkim pochyleniu dosc mocno wystaje krąg. Wcześniej nie bylo tego, zauważyło to dziecko. Odczuwam bole w okolicach szyji i odcinka piersiowego. Czy powinnam sie udac do lekarza, czy to raczej fizjologia? Pozdrawiam Magdalena

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić bez badania,sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego, być może rtg kręgosłupa.
Pozdrawiam