Jaki makijaż dla blondynki o zielonych oczach?

Witam, jaki makijaż będzie najbardziej pasował dla blondynki z zielonymi oczami. Chodzi o makijaż na 18-kę. Będę miała czarną sukienkę. Myślałam o smoky eyes, ale nie wiem w jakich kolorach i jakiego rodzaju cieni użyć(matowe, błyszczące)? Proszę o radę jak najlepiej podkreślić oko i jakimi kolorami?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na tym forum są lekarze, psychologowie, dietetycy. Nie ma więc "specjalistów" w dziedzinie o którą Pani pyta.