Powiększające się cienie pod oczami

Witam moje pytanie jest w sprawie cieni pod oczami. Ostatnio zauważyłem że zaczynają się powiększać ma je już nawet w kacikach przy nosie ogólnie dobrze się czuje wysypisk się min. 8 godz. zdrowo sievodrzywiam i chodzę na siłownię żadnych narkotyków i alkoholu. Dołączają zdjęcie. https://imageshack.com/i/nfz3zkj

Witam serdecznie, problem cieni pod oczami jest to wynik złego krążenia krwi i limfy, a także mniejszej ilości tkanki tłuszczowej w obszarze oczu. Pomoc w takim przypadku jest niewielka. Na rynku kosmetycznym dostępne są różnego rodzaje kamuflaże, które delikatnie przytuszuja Pana problem. Substancje roślinne w kosmetykach, których powinien Pan poszukać ( do stosowania w okolicę oczu) to guarana, czerwona herbata, czarna herbata, kofeina. Te substancję pomogą w przypadku niewłaściwego krążenia krwi. Jeśli Pana problem nasila się, proszę skierować swoje kroki do lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie badań, wykluczających toczącą się chorobę w Pana organizmie. Cienie pod oczami mogą bowiem również być oznaką choroby. Pozdrawiam.