Jaki środek nasenny można dołączyć do leków Oriven i Mirtagen?

Witam serdecznie! Przyjmuje obecnie Oriven 37,5 mg (wcześniej 75 mg) oraz Mirtagen 15 mg który stopniowo odstawiam. Wcześniej miałem dawkę 30 mg po której znakomicie zasypiałem. Zauważyłem u siebie problemy z zaśnięciem, a zaś jak zasnę to rano nie mogę się dobudzić. Jaki dobry środek nasenny można dołączyć? Pozdrawiam!

Każda zmiana leków powinna byc ustalona z lekarzem prowadzącym Pana leczenie. Nie znam powodu dla którego przyjmuje Pan obecnie dwa leki przciwdepresyjne - byc moze warto zwrócic się do lekarza z zapytaniem o możliwośc zwiększenia mirtagenu do 30 mg i odstawienia tej maleńkiej dawki orivenu.