Jaki wpływ na wygląd piersi po operacji powiększenia ma utrata wagi?

Witam 3 miesiace temu poddalam sie zabiegowi powiekszenia piersi. Przed zabiegiem moje piersi byly w rozmiarze male A pod biustem 70 implanty ktore zostaly uzyte to mentor 375ml coesiv II okragle, profil wysoki, wszczepione metoda dual plane. Czy jesli schudne teraz przykladowo 5 kg to bedzie mialo to wplyw na wyglad mojego biustu? Czy sie zmniejszy? Dodam ze teraz moj rozmiar to c70

Szanowna Pani,
Jeśli a tak zakładamy operacja została wykonana prawidłowo nie powinno to mieć wpływu. Zdecydowanie poprawi się też Pani sylwetka przez co piersi się bardziej uwydatnią Pani urodę.
Szanowna Pani,
Celem operacji korekty odstawania uszu jest jak najbardziej naturalny ich wygląd. W mojej praktyce pełen efekt operacji można ocenić po pewnym czasie, w trakcie gojenia uszy na początku przylegają bardziej później układają się w naturalny sposób dostosowując się do zamierzonego wyglądu.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej