Jaki wpływ na zdrowie ma zmniejszenie torbieli i przysadki?

Otrzymała wyniki MR. Podejrzenie torbieli kieszonki Rathkiego - badanie pierwsze wykonane 21.06.2016 r. w tym roku kontrolne. Wymiar przysadki oraz torbieli ulegl zmniejszeniu. Zmiana określona jako dobrze ograniczona zmiana ogniskowa. Wykazuje niski sygnał w obrazach T2 zależnych i sekwencji FALIR oraz wysoki w obrazach T1 zależnych. BArdzo dokucza mi ból głowy . Czy takie zmiany wielkosci są dobre dla zdrowia. Mam również niedoczynność tarczycy.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie było zastosowane leczenie ? Konieczna konsultacja lekarza neurologa i endokrynologa