Jaki wynik chromograniny świadczy o chorobie?

Odebrałam wynik CHROMOGRANINA A, jest następujący <10. Zakres jest od 0,00 do 100,00. czy mój wynik świadczy o chorobie? robiony w kierunku zdiagnozowania bólów w nadbrzuszu,promieniujących, CEA,Ca 19,9, Ca125, są w normie.inne podst.crp. ob także. Czy ten wynik jest dobry? czy lepiej bybyło gdyby było 0?w sumie mieści się w normie,ale.

Sam wynik jednego z badań dodatkowych nie świadczy o niczym, należy zgłosić się do lekarza, który na to badanie kierował i dysponuje kompletem badań.