Jakie badania po oralnym kontakcie z nieznajomym mężczyzną?

Witam, jakie badania powinnam zrobić po oralnym kontakcie z nieznajomym mężczyzną. Nie wiem czy to ma cos wspólnego z tym zdarzeniem, ale praktycznie następnego dnia złapało mnie osłabienie i przeziębienie z kaszlem i katarem. Z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzięc.