Jakie badania po wyleczeniu świądu i czerwonych krostek na penisie?

Jakiś czas temu pojawiły się świąd i czerwone krostki na penisie. Smarowałem się crotlimazolum. Poszedłem do wenerologa, ale skoro już użyłem maści to nie można było wziąć wymazu i lekarka kazała mi smarować dalej i zobaczyć jak będzie. Objawy ustąpiły, ale jak teraz sprawdzić czy choroba nie jest utajona? Wenerolog powiedział że skoro nic nie widzi to on nie może pomóc. Do jakiego specjalisty trzeba się teraz udać żeby coś stwierdzić? Nie chcę zarażać partnerki i chcę być pewien swego zdrowia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma konieczności dalszej diagnostyki. W przypadku pojawienia się objawów proszę udać się do lekarza.