Jakie badania powinien wykonać partner kobiety, u której nawraca infekcja?

Witam. Od jakiegoś czasu moja dziewczyna oskarża mnie o zdradę i, że jestem zarażony a mianowicie dostałą jakieś upławy poszła do ginekologa. Lekarz powiedział jej o małej nadżerce i zapisał jej tabletki GYNALGIN wzięła je ale po miesiącu półtora temat wrócił i ona teraz jest pewna, że to ode mnie ale ja nie mam nic niepokojącego i sypiam tylko z nią. Czy ja jako facet mam wykonać jakieś badania ? Jeśli tak to jakie bo nie ukrywam, że doprowadza mnie to do szału.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli u kobiety np jest stwierdzona grzybica to wtedy zaleca się leczenie zarówno u kobiety jak i u partnera seksualnego