Zainteresowanie szczuplejszymi kobietami od partnerki

Od półtora roku jestem w związku ze swoją partnerką w przyszłym roku planujemy ślub. Zawsze podobały mi się szczuplejsze kobiety , moja partnerka na początku znajomości dbała o siebie i wyglądała atrakcyjnie, jednak ostatnio z racji tego że dużo pracuje nie ma czasu aby o siebie zadbać i trochę przytyła ,ja mimowolnie oglądam się za szczupłymi na ulicy ,ona to zauważa i widzę że ją to boli. Nie chcę sprawiać Jej przykrości co robić w takiej sytuacji ? Pozdrawiam

Dzień dobry!

To ważne, że ma Pan przemyślenia i refleksje na ten temat. Zauważa i obiektywnie ocenia to, co się dzieje - zarówno z partnerką, jak i w Waszym związku, i w Pana przeżyciach. Świadomość pomaga unikać błędów i podejmować dobre decyzje.
Jest naturalne, że każdy z nas ma swoje gusta i preferencje. Nie ma w tym nic niepokojącego.
Być może mógłby Pan zaproponować partnerce wspólne uprawianie sportów, wspólne przejście na zdrowszą dietę itp. aby wzajemnie podnieść swoją atrakcyjność w oczach tej drugiej osoby.

Pozdrawiam!