Sprawdzanie telefonu dziewczyny i przyłapanie na flircie

Witam otóż mój problem jest następujący. Zacząłem podejrzewać swoją dziewczynę że kręci z innym typem ciągle z nim pisze itp. postanowiłem więc sprawdzić czy coś jest na rzeczy wziąłem jej telefon (po kryjomu) sprawdzam ją bardzo rzadko prawie że w ogóle i niestety dowiedziałem się że oboje wyznają sobie fantazje (co by robili gdyby byli obok siebie itp...) i nie wiem czy słusznie postąpiłem sprawdzając jej telefon bo jeśli się dowie to skreśli mnie odrazu a chciałbym zaingerować w tą sprawę..

Witam,

wkraczanie w obszar czyjejś intymności nie jest korzystne, szczególnie dla związku (oczywiście pomijając sytuacje ratowania życia drugiej osoby). Ale stało się, więc zachęcam Pana by się Pan zastanowił czego pragnie, a potem porozmawiać ze swoją partnerką. Kiedy partnerka sięga po kontakt z drugim mężczyzną być może czegoś jej brakuje w związku. Warto to sobie wyjaśnić.

Pozdrawiam
Ewa Czernik