Jakie badania przy zawrotach głowy i uczuciu otępienia?

Jakie badania wykonać na zawroty glowy i otepienie(brak koncetracji,pamieci,pustka w glowie) i ciagla sennosc? Chcialbym tutaj liste tych badań bo chce isc prywatnie do lekarza.Byłem u zwyklego powiedział ze to nerwica ale nie zrobił zadnych badań.

Szanowny Panie, zalecam Panu udać się na konsultacje do psychosomatoterapeuty. Najlepszą znaną mi osobą jest dr n.med. Alicji Heyda psychoterapeuta, psycholog,
psychoonkolog w Centrum Onkologii IMSC w Gliwicach,
trener świadomego oddychania. Przyjmuje również prywatnie w Gliwicach. Co do badań warto zrobić badania tarczycy (TSH, FT3, FT4), poziom witaminy D, tak na początek.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza