Jakie badania wykonać, gdy planowana ciąża nie przychodzi?

Witam, Od roku staramy się z mężem o dziecko. Mąż ma dobre wyniki nasienie. U mnie również w badaniu ginekologicznym wszystko dobrze, usg i cytologia prawidłowa, badanie tarczycy w porządku Mam krótkie cykle 26 dni, a kilka dni przed miesiączką (5 dni) pojawia się już plamienie. Jakie badania możemy jeszcze wykonać?

O odpowiednich badaniach musi zadecydować ginekolog prowadzący (głównie zwrócić uwagę na ewentualne zakażenie toksoplamozą, profil hormonalny, określenie drożności jajowodów).