Jakie badania wykonać przy ciągłym zmęczeniu i senności?

Jakie powinnam wykonać badania? Ostatnio jestem senna i zmęczona przez cały dzień. Nie wykluczam, że za dużo korzystam z komputera ale nie wiem czy to przez to nocą kiedy zamykam oczy migają mi jasne smugi. Czy możliwe, że to pierwsze objawy stwardnienia rozsianego? Mój dziadek na nie cierpiał.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne ale nie niemożliwe przy takim wywiadzie rodzinnym proponuje zgłosić się do lekarza neurologa