Jakie badania wykonać przy rumieniu jak po kleszczu?

Witam, około 10 miesięcy temu miałem rumień jak po kleszczu, kleszcza nie widziałem. Wykonałem badania na boreliozę. Wynik IgG <5,000 AU/ml i IgM 32,4 AU/ml natomiast nie mam żadnego z objawów boleriozy. Czy taki wynik oznacza tą chorobę ? Czy może należy wykonać jakieś dodatkowe badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można dokładnie się wypowiedzieć. Proponuje wykonać test potwierdzenia metoda western blot