Jakie guzki w piersiach mogą być unaczynione?

Witam, Mam pytanie, Mianowicie... jakie guzki w piersiach mogą być unaczynione ? Czy mogą być łagodne oraz złośliwe ? Jeśli mogą być łagodne to jakie to są ? Czy każdy guzek w piersiach który ma naczynia o centralnym typie unaczynienia to zawsze nowotwór ?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być i tak i tak . Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego i biopsja aby poznać charakter guza

Witam , pytanie jest zbyt mało konkretne , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego! Podejrzewam , że badanie było zlecone przez lekarza,który miał jakieś podejrzenia! - jeśli nie , to proszę zgłosić się z tym badaniem do ginekologa! z.żurawski