Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Witam jestem po iui 19.05 beta z 30.05 4.72 beta z 01.06 18.53 beta z 04.06 27.87 i beta z 06.06 33.32 bylam w dniu 07.06 na badaniu usg w jamie macicy widac przestrzen hipoechogenna o 4x3 mm oraz endomietrium 12mm wiec dosc grube bralam 3x1 luteine teraz mam odstawic i czekac albo w jedna strone albo w druga moje pytanie czy z takimi wynikami mozna liczyc na prawidlowa ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć oznaczenie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie wstępnym badaniu bezie można coś więcej powiedzieć