Jakie jest rozpoznanie?

1.carcinoma ductale invasium. DIAMETER tumoris 1cm. Bloom I (2+2+1). Nowotwór nacieka tkankę tłuszczową. Skąpe limfoidalne nacieki zapalne w podścielisku, desmoplaja w części centralnej. 2-4 fibrosclerosis. Tela neoplasmatica absenta. 5-6. tela neoplasmatica absenta.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Rozpoznanie to rak przewodowy piersi inwazyjny. O pełną interpretację powinna pani poprosić lekarza prowadzącego, który zna Pani historię choroby.

Pozdrawiam serdecznie