Jakie jest ryzyko wystąpienia wysypki fizykalnej podczas stosunku seksualnego?

Witam! Od dwóch lat mam wysypke fizykalna od ciepła i lecze ja. Teraz mam chłopaka i boję się uprawiać seks bo nie wiem czy pojawi się ta wysypka i czy przy takim wysiłku jest niebezpieczna. Co mam zrobić i czy jest taka możliwość ze w czasie seksu wyskoczy ta wysypka ? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do dermatologa i kierować się jego zaleceniami