Ryzyko ciąży po pierwszym stosunku seksualnym

uprawiałam pierwszy raz seks z chłopakiem najprawdopodobniej w dni płodne, nie mogę dokładnie określić czy to były dno płodne bo nie mam regularnych cyklów, Chłopak nie doszedł we mnie i poza mną, współżycie trwało dosłownie 10-20 s . Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Na "następne razy" proponuję zabezpieczyć się.
Z uwagi na rozpoczęcie współżycia warto skorzystać z profilaktycznej wizyty u specjalisty ginekologa.
Pozdrawiam.