Strach przed pierwszym stosunkiem seksualnym u 19-latki

Witam, Mam 19 lat, mam chłopaka od 6 lat. Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Oboje chcemy już przeżyć swój pierwszy raz. Jestem na to w stu procentach gotowa, lecz panicznie boje sie. Kiedy ma do tego dojść ja się blokuję, boje się bólu, spinam się. Podczas gry wstępnej, kiedy wiem ze zaraz moze to się stać nie czuje podniecenia, chociaż "robię się" mokra... Nie wiem jak mam to przezwyciężyć. Bardzo chcę już uprawiać seks, lecz najgorszy jest ten pierwszy raz. Jak mam temu zaradzić?

Chyba dobrym rozwiązaniem byłaby "prewencyjna" wizyta u kobiety, psycholog seksuolog.
Jej instruktaż dostosowany do Waszej sytuacji i relacji zapewne pomoże Pani obniżyć poziom lęku.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam, Istnieje szereg technik , strategii możliwych do zastosowania w takiej sytuacji, które znacznie ułatwią ten pierwszy raz. Proszę zgłosić się do psychologa seksuologa, na pewno będzie pomocny.Pozdrawiam