Brak wzwodu u 22-latka przy pierwszym razie

Witam, mam 22lata , od kilku tygodni spotykam sie z dziewczyna. Gdy chcemy sie kochac nie mam zwodu, jestem prawiczkiem z masturbacja nigdy nie miałęm problmu zawsze osiagałem zamierzony cel. W sytuacjach gdy sie przytulamy ,pieścimy , całujemy moj członek jest gotowy ale gdy dochodzi do sytuacji gdy mamy sie kochać członek odmawie mi posłużeństwa. Prosze o jakiś rady co zrobić. Pozdrawiam Piotr

Kilkutygodniowa znajomość dla chłopaka bez większych doświadczen - to niewiele.
Druga opcja to skorzystać z pomocy profesjonalnej.
We Wrocławiu jest dr R.Smoliński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam
Wielu młodych mężczyzn cierpi na tę przypadłość i jest związana z wielozadaniowością wpisana w waszą psychikę oraz dużymi oczekiwaniami co do spełnienia się. Proszę znaleźć w swojej okolicy psychologa ze specjalnością seksuologia lub seksuologa, który pomoże panu w tej sytuacji. Pozdrawiam